Aktuality

SCEAV

Aktuality

V neděli 4. listopadu uvedla Česká televize v pořadu Cesty víry dokument o lesních kostelích v našem regionu s názvem Pod nebeskou klenbou. 

V sobotu 11. listopadu 2018 zasedal synod Slezské církve evangelické a. v. v budově Diakonického a vzdělávacího centra Slezské diakonie v Českém Těšíně a zúčastnilo se jej 62 synodálů.

Každoroční tematické setkání žen se opět blíží. Zapište si datum 3. listopadu 2018.

Dalším z projektů Roku mládeže, který si naše církev letos stanovila za své téma, je Den pro mladé. Celodenní akce s opravdu bohatým programem se chystá na sobotu 27. října. 

Ekumenická rada církví a Česká biskupská konference v neděli 14. října pořádají setkání na podporu čínských křesťanů, kteří v České republice prozatím neúspěšně žádali o azyl před pronásledováním ze strany vládnoucí čínské komunistické strany. 

Bohatým programem nabitý Evangelický den 2018 už je minulostí. Neděle 16. září se v Bystřici nesla v duchu motta "Církev pro všechny generace". V rámci tohoto svátku jsme si také připomněli 100. výročí založení Československa.  

Aktuálně za námi


Další fotogalerie

Zamyšlení

Otázky a odpovědi

„Po třech dnech jej nalezli v chrámě, jak sedí mezi učiteli, naslouchá a dává jim otázky.“ Lukáš 2:46 Dobří učitelé používají různé...

Číst celé zamyšlení

2018 - rok Mládeže

Toužíme vidět církev, která je uchvácena Kristem
a předává živou víru z generace na generaci.
Proto jsme rok 2018 nazvali rokem mládeže

SCEAV na facebooku

Chcete-li být v kontaktu z nejaktuálnějším děním v naší církvi,
sledujte nás na Facebooku.

Kalendář akcí

Nenalezeny žádné události
Nenalezeny žádné události
 alt=