Aktuality

SCEAV

Konference Křesťan za katedrou

Konference Křesťan za katedrou

čtvrtek, 02 březen 2017

Slezská církev evangelická a. v. ve spolupráci s Církevní základní školou v Třinci, křesťanským Gymnáziem Beskydy Mountain Academy ve Frýdlantu nad Ostravicí a Sítí křesťanských učitelů pořádá šestý ročník konference Křesťan za katedrou. 

Konference s mottem „Vzdělávat je více než dobýt Tróju…“ je určena jak pro učitele a pedagogy, tak i pro rodiče či pracovníky v církvi, kteří se o témata křesťanského vzdělávání zajímají.
Konference se bude konat ve dnech 31. března a 1. dubna 2017 ve sborovém centru Hutník v Třinci. V pátek od 18:00 bude prostor pro svědectví, modlitby a sdílení zkušeností, na sobotu je plánován hlavní program konference zahrnující přednášky, workshopy a diskuzi. Účastníci si mohou vybrat, zda se zúčastní obou dnů nebo pouze hlavního sobotního programu.
Hlavními řečníky letošní konference jsou Stanislav Piętak (ČR) a Bobby Jackson (USA). Oba řečníci se budou zabývat tématem, jak využít Kristův příklad a jeho vyučování jako inspiraci pro naplnění vzdělávacích a výchovných cílů ve 21. století.
Podrobnější informace o konferenci najdete na webové adrese www.kzk.sceav.cz, prostřednictvím které je již spuštěna registrace účastníků konference.

01

Aktuálně za námi


Další fotogalerie

Zamyšlení

Vděčná srdce

„Jonáš měl ze skočce velkou radost.“ Jonáš 4:6 Otevíral se nový supermarket. Malé děvčátko přiběhlo domů se sáčkem bonbonů, které...

Číst celé zamyšlení

Výběh - Výlet - Výšlap s biskupem ke Kříži

Zúčastněte se jedinečného výletu
s biskupem ke Kříži na Javorovém!
1.9.2018 ve 14:00

Vyhlašujeme fotosoutěž Setkání generací!

 

2018 - rok Mládeže

Toužíme vidět církev, která je uchvácena Kristem
a předává živou víru z generace na generaci.
Proto jsme rok 2018 nazvali rokem mládeže

SCEAV na facebooku

Chcete-li být v kontaktu z nejaktuálnějším děním v naší církvi,
sledujte nás na Facebooku.

Kalendář akcí

16.09.2018
10:00
18:00

16
10.11.2018
8:00
15:00

10
Nenalezeny žádné události
 alt=