Aktuality

SCEAV

Fotosoutěž Setkání generací 2018

Fotosoutěž Setkání generací 2018

úterý, 27 březen 2018

V roce mládeže chceme vytvářet mosty mezi mladými a staršími, ukazovat mladým, jak vidí svět životem zkušení spolubratři a spolusestry. Starším chceme přiblížit, jak žije dnešní mládež, jakým tématy se zabývá, jakým nástrahám mladí čelí a s jakými výzvami se potýkají. Starší častokrát zjišťují, že řeči dnešní mládeže nedokážou porozumět a mladí nechápou, proč jsou starší tak staromódní :)

A proto foťte a posílejte nám fotografie, na kterých se mladí setkávají se staršími, pomáhají si navzájem, poznávají jejich svět, mladí používají staré přístroje, starší se učí zacházet se současnými technologiemi… prostě fotografie, na kterých se setkává svět starších a svět mladých. Fantazii se meze nekladou :)

Pravidla fotosoutěže Setkání generací 2018
- Vaše fotografie posílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 31. října 2018.
- Ke každé fotografii napište jméno autora, název fotografie, věk a kontakt.
- Soutěžní fotografie budou ke shlédnutí na webové stránce církve www.sceav.cz a některé se během roku objeví také v časopise Přítel.
- Soutěžit budeme o hodnotné dary.

Vyhodnocení soutěže proběhne 8. prosince 2018 na Centrální wigilijce mládeže. Poté budou vítězové oznámeni v tisku a kontaktováni redakcí.

Aktuálně za námi


Další fotogalerie

Zamyšlení

Mince k útratě

"Když se modlíte, říkejte: A odpusť nám naše hříchy, neboť i my odpouštíme každému, kdo se proviňuje proti nám." (Lukáš 11:4) V...

Číst celé zamyšlení

Vyhlašujeme fotosoutěž Setkání generací!

 

2018 - rok Mládeže

Toužíme vidět církev, která je uchvácena Kristem
a předává živou víru z generace na generaci.
Proto jsme rok 2018 nazvali rokem mládeže

SCEAV na facebooku

Chcete-li být v kontaktu z nejaktuálnějším děním v naší církvi,
sledujte nás na Facebooku.

Kalendář akcí

Nenalezeny žádné události
Nenalezeny žádné události
 alt=