Svědectví

Světem víry

×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 62

Svědectví ze života

nozka První opravdu velkou zkouškou víry v mém živote bylo narození naší Andulky. Byla jsem těhotná, paráda!!! Bylo mi tak dobře, že bych snad mohla být těhotná pořád. :o)

A už mi začal devátý měsíc a hrozně jsme se na miminko těšili. Ve čtvrtek 3.4.2008 jsem šla do poradny a tam mi pan doktor naměřil vysoký krevní tlak. Dostala jsem léky a mohla jsem odejít domu pod podmínkou, že když se tlak zvýší, musím okamžitě do nemocnice, jinak by miminku hrozilo udušení.

diteJohann Wolfgang Goethe v jedné ze svých básní píše: 
Při dýchání prožíváme dvojí milost.
Vzduch vdechneme a vydechneme.
To trápí , to osvěžuje.
Tak hezky je život zamíchaný.
Děkuj Bohu, když tě přitiskne a když tě opět uvolní.

tablety1 Jsem evangelický farář v důchodu a působím ještě na částečný úvazek v naší církvi, zejména ve sboru v Českém Těšíně, Na Nivách. Do svých 57 let jsem byl zdravý a nikdy jsem nemusel ležet v nemocnici. Rok 1998 byl pro mne kritický. Byl jsem na dvou operacích a byl to div, že jsem ještě naživu a mohu zvěstovat Boží slovo.

slunecnice2 Vyrůstala jsem v evangelické rodině, kde jsem byla vedena k Bohu i s mými sourozenci. Zbožnost a víra mých rodičů se projevovala v praxi každodenního života. Byla jsem mladá, bezstarostná, měla jsem plno zájmů. Navštěvovala jsem 6. tř. základní školy.

Byl březen, začínalo jaro.

boty2 Narození dítěte je zázrak. Často to slýcháme nebo čteme v různých časopisech a publikacích. Ale pro mě to skutečně zázrak byl. Boží zázrak, který změnil můj život. Pán Bůh mě ujistil, že On má moc nad každým životem.

dite_3Ráda čtu příběhy ze života maminek, ve kterých popisují velké Boží zázraky a činy, které se jim nebo jejich dětem přihodily. Např. o tom, jak jim daroval zdravé dítě, i když lékaři tvrdili, že bude postižené, jak je Pán Bůh uzdravil z těžké nemoci. Vždycky mě taková svědectví hodně povzbudí. Jednou mě tak napadlo, že já jsem se svými dvěmi dětmi (Joanna - 6 let, Marek - 3 roky) nic tak zvláštního a zázračného, o čem by se dalo psát v knize nebo v časopise, nezažila.

hope Není tomu tak dávno, kdy jsem se zabýval duchařením (okultismem bych to asi nenazval), neboť jsem nezkoušel žádné větší rituály, ale kdyby se neodehrály okolnosti, za které jsem Bohu vděčný a o kterých vám dnes povím, tak jen těžko by šlo odhanout, jak by to dopadlo.

Aktuálně za námi


Další fotogalerie

Zamyšlení

Na orlích křídlech

"Nesl jsem vás na orlích křídlech." 2. Mojžíšova 19:4 Jeden rybář sledoval, jak orlice shodila mládě dolů do kaňonu. Mládě se snažilo...

Číst celé zamyšlení

SCEAV na facebooku

Chcete-li být v kontaktu z nejaktuálnějším děním v naší církvi,
sledujte nás na Facebooku.

Kalendář akcí

09.02.2019
7:30
16:00

9
05.04.2019
06.04.2019

17:00
16:00

5
Nenalezeny žádné události
 alt=
 
Warning: mysqli::stat(): Couldn't fetch mysqli in /srv/www/sceav.cz/www/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 209 Warning: mysqli_close(): Couldn't fetch mysqli in /srv/www/sceav.cz/www/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 216 Warning: mysqli::stat(): Couldn't fetch mysqli in /srv/www/sceav.cz/www/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 209 Warning: mysqli_close(): Couldn't fetch mysqli in /srv/www/sceav.cz/www/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 216 Warning: mysqli::stat(): Couldn't fetch mysqli in /srv/www/sceav.cz/www/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 209 Warning: mysqli_close(): Couldn't fetch mysqli in /srv/www/sceav.cz/www/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 216 Warning: mysqli::stat(): Couldn't fetch mysqli in /srv/www/sceav.cz/www/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 209 Warning: mysqli_close(): Couldn't fetch mysqli in /srv/www/sceav.cz/www/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 216