Svědectví

Světem víry

×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 62

Okultismus: ztracený rok života

hope Není tomu tak dávno, kdy jsem se zabýval duchařením (okultismem bych to asi nenazval), neboť jsem nezkoušel žádné větší rituály, ale kdyby se neodehrály okolnosti, za které jsem Bohu vděčný a o kterých vám dnes povím, tak jen těžko by šlo odhanout, jak by to dopadlo.

Byly prázdniny sluníčko pálilo a mě a jednomu dalšímu človíčkovi zapalovaly mozkové buňky. Přemýšleli jsme nad různými formulkami, otázkami budoucnosti a nad 5-ti elementy přírody. Já jsem v tomto oboru byl úplným začátečníkem, a proto jsme s mým učitelem, pokud jej tak můžu nazvat, strávili spoustu času povídáním o zákonitostech a různých postupech. S jeho pomocí jsem si vyrobil i virguli, neboli kyvadélko k zjištění budoucnosti.

Netrvalo dlouho a zkusili jsme i studenstký rituálek - zasvěcení. Spočíval v zjištění, jestli se hodím pro abraka dabra čarování.

Netrvalo dlouho a zkusili jsme i studenstký rituálek - zasvěcení. Spočíval v zjištění, jestli se hodím pro abraka dabra čarování.Pozdě večer jsme vyšli ven, zápalili svíčku, a napjetí se stupňovalo. Cítíl jsem srdce až v krku. Nejprve byl u svíčky učitel a pak přišla řada na mě. Neprošel jsem, aspoň to mi řekl.
Ale mě jediný neúspěch neodradil, končili prázdniny a já se snažil vstřebat co nejvíce informací. A když volno skončilo úplně, začal jsem hledat dalšího učitele, a tím se stal internet. Do školy jsem někdy neudělal ani to nejdůležitějsí a volný čas jsem trávil před monitorem. Shodou okolností jsem ten rok dělal přijímačky na gympl, a tak jsem musel duchaření na chvilku pustit z hlavy. V den D jsem zasedal do lavice úplně v klidu, protože jsem se od dozvěděl, že budu přijat, nebylo co řešit.

Ale nedostal jsem se, sice to pro mě bylo zklamání, ale nejsem si jistý jak bych dopadl, kdyby mě přijali. Tento neúspěch ve mně probudil nový život, všechny rituály jsem hodil za hlavu a zničil všechny předměty, které mi připomínaly toho starého Ondru. Moje rozhodnutí jsem ještě podvrdil na děstkém táboře, kde jsem mohl znovu uvěřit. Teď vím, že okultismem se ztratil rok svého života, ale mám ještě celý život přede mnou a vím, že Bohu se vyplácí důvěřovat.

Ondra (13 let)

Více z této kategorie:Když Bůh chrání

Související články

  • Biblická lupa na téma okultismu
    Tvůrci pořadu Biblická lupa srdečně zvou na osmý díl pořadu s názvem „Okultismus a jak z toho ven“....
  • Víkendové setkání Poslední kapka
      Projekt „Šance podaná ruka“ pořádá další víkendové setkání „Poslední kapka“ určené osobám,...
  • Zkouška víry
    První opravdu velkou zkouškou víry v mém živote bylo narození naší Andulky. Byla jsem těhotná, paráda!!!...
01

Aktuálně za námi


Další fotogalerie

Zamyšlení

Nevyhnutelný kříž

„Od té doby začal Ježíš ukazovat svým učedníkům, že musí jít do Jeruzaléma a mnoho trpět od starších, velekněží a...

Číst celé zamyšlení

Výběh - Výlet - Výšlap s biskupem ke Kříži

Zúčastněte se jedinečného výletu
s biskupem ke Kříži na Javorovém!
1.9.2018 ve 14:00

Vyhlašujeme fotosoutěž Setkání generací!

 

SCEAV na facebooku

Chcete-li být v kontaktu z nejaktuálnějším děním v naší církvi,
sledujte nás na Facebooku.

Kalendář akcí

16.09.2018
10:00
18:00

16
10.11.2018
8:00
15:00

10
Nenalezeny žádné události
 alt=